Rejestracja

Twórz z nami branżę cybersecurity!

Teraz to Twoja szansa, aby dołączyć do tej niezwykłej społeczności profesjonalistów i eksperckich myślicieli.

Nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz, aby zapewnić sobie udział w Kongresie CyberTrust i uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Czekamy na Ciebie, aby razem kształtować przyszłość cyberbezpieczeństwa!

WYBIERZ SWÓJ BILET

Aby kupić bilet na wydarzenie, wybierz jedną z poniższych opcji

Zarezerwuj bezpłatną wejściówkę

Public

Sektor naukowy | Administracja publiczna | Spółki miejskie | Jednostki publicznej ochrony zdrowia | Służby mundurowe
0 /osoba
  • Pula biletów przeznaczona dla managerów i specjalistów z sektora Public
  • Konieczność rejestracji ze służbowego adresu e-mail
  • Maksymalna liczba osób z jednej organizacji: 5 osób

Student

Studenci w szczególności z kierunków związancyh z cyberbezpieczeństwem
0 /osoba
  • Pula biletów przeznaczona dla osób posiadających status studenta, potwierdzony ważną legitymacją studencką, do okazania w recepcji
  • Konieczność rejestracji z oficjalnego, studenckiego adresu e-mail z domeną uczelni

Bilet grupowy

Oferta specjalna
przy zakupie co najmniej 10 biletów

Zakup biletów grupowych zapewnia stałą cenę w ramach oferty „early bird” przez cały okres rejestracji. Aby skorzystać z tej opcji, prosimy o kontakt mailowy. Nasz zespół przygotuje zbiorczą fakturę obejmującą wszystkich uczestników i udostępni dedykowany formularz, który umożliwi członkom Twojej organizacji samodzielne zapisy.

CENY BILETÓW GRUPOWYCH

GROUP 1 wrz – 15 lis
299 zł brutto / osobę

Wieczorny networking

Dołącz do najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i ciesz się okazją do bezpośrednich spotkań i rozmów podczas wieczornego networkingu pierwszego dnia wydarzenia. Oferujemy pyszne jedzenie, swobodną atmosferę oraz możliwość rozmów z profesjonalistami, którzy na co tworzą rozwiązania cybersecurity. Przyjdź, zdobądź nowe kontakty i rozpocznij owocną współpracę.

Udział w networkingu jest dodatkowo płatny i wynosi 500 zł brutto, bez względu na grupę uczestników do której należysz. Jeśli chcesz uczestniczyć w networkingu, zaznacz opcję w formularzu podczas rejestracji na wydarzenie.

Potrzebujesz noclegu?

Uczestnikom Kongresu CyberTrust gwarantujemy -10% zniżki na nocleg w Hotel Mercure zlokalizowanym w centrum Wrocławia, przy Galerii Dominikańskiej.

Wszystkie niezbędne informacje do samodzielnej rezerwacji noclegu otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym rejestrację na wydarzenie.

___________________

Przypominamy – bilety na Kongres CyberTrust nie obejmują noclegu. Należy we własnym zakresie dokonać rezerwacji noclegu.

Company

Przedstawiciele przedsiębiorstw

CENY BILETÓW

EARLY 1-30 wrz
299 zł brutto

REGULAR 1-31 paź
499 zł brutto

LATE 1-15 lis
699 zł brutto

Student

Studenci zainteresowani cyberbezpieczeństwem

Pula bezpłatnych biletów dla studentów, zwłaszcza z kierunków związanych z cyberbezpieczeństwem.  Konieczność rejestracji z oficjalnego, studenckiego maila uczelnianego. Na recepcji poprosimy Cię o okazanie ważnej legitymacji studenckiej.

Public

Managerowie i specjaliści z sektora public

Pula bezpłatnych biletów dla managerów i specjalistów z sektora public (uczelnie wyższe, administracja publiczna, spółki miejskie, jednostki publicznej ochrony zdrowia). Konieczność rejestracji ze służbowego adresu e-mail. Maksymalnie 5 osób z jednej organizacji.